Cegielnia Przecław

dała się poznać jako wiarygodny dostawca i klient. Ten wizerunek potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymuje nasza firma.

– 2021 –


Nasze Dobre Podkarpackie

10 listopada 2021 roku pustak Cerblok 25 P+W produkowany przez Cegielnię Przecław otrzymał wyróżnienie w konkursie „Nasze Dobre Podkarpackie”

– 2019 –


Plebiscyt: Osobowość Roku 2019 – w kategorii BIZNES

Miejsce: 2
Beata Wójcik
Właścicielka Cegielni Przecław, Tuszyma

Zachęcamy do głosowania: https://nowiny24.pl/p/kandydat/beata-wojcik%2C1151275/

 2019

– 2018 –


Nasze Dobre Podkarpackie

21 listopada 2018 roku w hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów Cegielnia „Przecław” została laureatem konkursu Nasze Dobre Podkarpackie.
Jakość produkowanych przez nas pustaków stropowych Ackermana została nagrodzona wyróżnieniem.

         

Lidera Regionu 2018

Tytuł Lidera Regionu 2018 podkreśla zasługi osób, instytucji i firm, które przyczyniają się do rozwoju województwa podkarpackiego. Konkurs ma już bogatą historię. Co roku wśród laureatów są znane, duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze podmioty gospodarcze, które osiągnęły bardzo dobre wyniki w porównaniu ze swoimi konkurentami na rynku.

Za zaangażowanie i pracę na rzecz rozwoju Podkarpacia wyróżniona została również Cegielnia Przecław.

         

– 2017 –


Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego

14 grudnia 2017 roku w sali kameralnej Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”. Galę rozpoczęto od wręczenia dyplomów i odznak nowym firmom członkowskim Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie.
Następnie Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Pani Maria Kurowska wraz z Prezesem Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie Panem Mieczysławem Łagowskim wręczyli 33 firmom „Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”. Wśród nich znalazła się Cegielnia „Przecław”.

2017_12_6      2017_12_5      2017_12_4

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, w kategorii FIRM MAŁYCH

30 listopada po raz szesnasty odbyła się uroczysta Gala Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” i Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego „Smaczne bo Podkarpackie”. Cegielnia „Przecław” otrzymała wyróżnienie w kategorii Firm Małych.

2017_12_1 2017_12_2      2017_12_3     

Wzorowa Firma

20 kwietnia 2017 roku   w Hotelu Bristol w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Wzorowych Firm, w czasie której Cegielnia „Przecław” otrzymała tytuł „Wzorowa Firma” w kategorii Lider Budownictwa. Przyznany tytuł jest konsekwencją wzorowo wykonywanych działań na rzecz rozwoju firmy,  wysokiej jakości ceramiki budowlanej, stałego poszerzania oferty co przekłada się na zdobywanie nowych rynków zbytu. Nagrody wręczali w imieniu Patronów Konkursu Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Przewodniczącego Konwentu Powiatów Województwa Podkarpackiego Starosty Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego: Michał Łazarów – doradca Starosty Rzeszowskiego oraz Dyrektor Konkursu Artur Świtoń.

     

– 2016 –


Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego

14 grudnia 2016 roku w sali kameralnej Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”. Podczas uroczystej Gali, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Pan Stanisław Kruczek wraz z Prezesem Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie Panem Mieczysławem Łagowskim wręczyli 41 firmom „Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”. Wśród nich znalazła się Cegielnia „Przecław”.

     

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, w kategorii FIRM MAŁYCH

W dniu 21 listopada 2016 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie, odbyła się uroczysta Gala XV edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Gala ta, to uhonorowanie najlepszych przedsiębiorstw regionu Podkarpacia. Cegielnia „Przecław” została nagrodzona dyplomem uczestnictwa w tym przedsięwzięciu w kategorii małych firm.

         

Nasze Dobre Podkarpackie

W dniu 27 października odbyła się uroczysta gala rozdania nagród „Nasze Dobre Podkarpackie – znak jakości Nowin”. Wyróżnienie odebrała właścicielka Cegielni Przecław – Beata Wójcik. Do tegorocznej edycji zakwalifikowało się 27 firm z Podkarpacia, których najlepsze usługi i produkty były prezentowane na łamach gazety, jak i na jej stronie internetowej. Kapituła konkursu uhonorowała tytułami „Nasze Dobre Podkarpackie” 15 firm. Wśród laureatów znalazła się Cegielnia Przecław z powiatu mieleckiego, która otrzymała nagrodę za swój produkt – pustak Max 220.

         

Firma Dobrze Zarządzana

W warszawskim Teatrze Sabat, 17. czerwca  odbyło się przyznanie wyróżnień w ogólnopolskim konkursie Firma Dobrze Zarządzana, organizowanym przez redakcję Magazynu Gospodarczego Fakty. Nagrodzono 30 podmiotów gospodarczych i instytucji. Wyróżniona została, jako jedyna z Podkarpacia, Cegielnia Przecław, zarządzana przez Beatę Wójcik.
Celem konkursu było uhonorowanie  wzorowo zarządzanych przedsiębiorstw, placówek medycznych i jednostek samorządu terytorialnego. Jak zauważył organizator gali Mariusz Gryżewski, wydawca Magazynu Gospodarczego Fakty, polskie firmy są coraz lepiej zarządzane i pod tym względem osiągnęły już poziom europejski.

         

– 2015 –


Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, w kategorii NAJLEPSZE PRODUKTY

Uroczysta Gala wręczenia nagród PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ odbyła się 24 października 2015 r. Już po raz XIV wyłoniono najlepsze i najaktywniejsze gospodarczo firmy Podkarpacia. Samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego, kto znalazł się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw regionu. Cegielnia „Przecław” została laureatem XIV edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ, otrzymując nagrodę za pustak ceramiczny CP-5 w kategorii Najlepsze Produkty.

         

– 2014 –


Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, w kategorii NAJLEPSZE PRODUKTY

W dniu 5 listopada 2014 roku odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ. Laureatem XIII edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Produkty okazała się Cegielnia PRZECŁAW Zakład Produkcyjno- Usługowo-Handlowy mgr Beata Wójcik z Tuszymy. Nasz Zakład został nagrodzony za ceramiczny pustak CP-3 do ścian działowych.

2014_v1      2014_v2     

– 2011 –


Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, w kategorii NAJLEPSZE FIRMY REGIONU

Jesienią 2011 roku Cegielnia „Przecław” wzięła udział  w X edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza w kategorii  Najlepszych Firm Regionu.

2011_v1

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości zostały wręczone medale i wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług oferowanych podczas tej imprezy. Powołana  przez firmę MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie  Komisja Ekspertów Konkursu, przyznała Złoty Medal  Podkarpackiego Rynku Budowlanego firmie Cegielnia „Przecław” za ceramiczny pustak CP3 do ścian działowych. Medale wręczał Marek Ustrobiński, wiceprezydent Rzeszowa.

2011_v4      2011_v3

Solidny Partner w Biznesie

W 2011 roku Beata Wójcik prowadzącą działalność gospodarczą Cegielnia „Przecław” otrzymała wyróżnienie „Solidny Partner w Biznesie” od  Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Mielcu.

2011_v2

Złoty Podatnik Gminy Przecław roku 2011

W sali obrad w Urzędzie Miejskim w Przecławiu odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.
Podczas sesji podziękowano radnym, władzom miasta, pracownikom samorządowym oraz sołtysom za całą pracę, starania, oraz wszystkie inicjatywy wykonywane na rzecz społeczności Gminy Przecław.  Podczas sesji po raz drugi w historii przyznano wyróżnienia oraz nadano tytuły Złotego Podatnika Gminy Przecław dla najlepszych podatników gminy.
Wyróżnienia i tytuły nadane zostały w dwóch kategoriach osoba prawna i osoba fizyczna.  Tytuł „Złotego Podatnika Gminy Przecław roku 2011″ w kategorii osoba fizyczna, otrzymała Pani Beata Wójcik właściciel Cegielni „Przecław” w Tuszymie.

2011_v5      2011_v6

Przedsiębiorstwo Fair Play 2011

Kapituła XIV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play postanowiła nagrodzić 589 firm z całego kraju. Wśród nich Zakład Produkcyjno-Usługowo Handlowy Cegielnia Przecław Mgr Beata Wójcik-Właściciel.

         

– 2010 –


Podkarpackie Targi Budownictwa

W dniach 12.03 – 14.03.2010 roku w rzeszowskiej Hali Podpromie w Rzeszowie odbyły się największe na Podkarpaciu Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomości. W sobotę 13.03.2010 roku został rozstrzygnięty konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Wybrane zostały najlepsze materiały i technologie prezentujące się na targach. Wśród wyróżnionych znalazła się również nasza firma za pustaki szczelinowe CP1.


Złoty Podatnik Gminy Przecław roku 2010

Po raz pierwszy w historii Gmina Przecław uhonorowała swoich najlepszych podatników tytułem „Złotego Podatnika Gminy Przecław roku 2010″.  W kategorii osoba fizyczna nagrodę  otrzymała Beata Wójcik prowadząca Cegielnię Przecław.

2010_v3